Ukážková ponuka Bratislava - Staré mesto, Bratislavský kraj

Cena dohodou
Typ nehnuteľnosti: Byt
Plocha (M 2)
76
Izby
3
Spálne
1
Kúpelne
1

Popis

Pre každú nehnuteľnosť predávanú prostredníctvom I&K REALITY pripravíme inzerát na našej webovej stránke a taktiež ho budeme ponúkať na realitných portáloch a sociálnych sietiach. Pripravíme Vám virtuálnu prehliadku, prostredníctvom nášho nástroja (ako môžete vidieť nižsie) alebo cez populárny nástroj Matterport.

Vašu nehnuteľnosti pripravíme na fotenie a následne fotky upravíme tak aby zaujala potenciálnych záujemcov. Ku každému klientovi sa snažíme pristupovať individuálne a venujeme maximum času a energiu aby boli spokojné všetky strany. V prípade potreby necháme vyhotoviť vizualizáciu a potenciálnemu kupcovi môžeme pomôcť s vybením úveru, čím zrýchlime celý proces. Na správnosť dozerá advokát, ktorý vypracuje zmluvnú dokumentáciu, vykoná autorizáciu, prípadne zabezpečí úschovu finančných prostriedkov.

Ak Vás zaujali naše služby neváhajte nás kontaktovať.

 

Virtuálna prehliadka

Kontaktovať agenta

Erik Illéš

  Erik pracuje ako finančný analytik v bankovom sektore a pomôže Vám pri vybavovaní či sprostredkovaní výhodného úveru. Jeho hlavnou úlohou bude komunikácia, propagácia a inzerovanie nehnuteľnosti. Erik Vám bude nápomocný pri oceňovaní a vyjednávaní tej najlepšej ceny pri predaji/kúpe nehnuteľnosti.