Priestranný 3i byt s garážou na predaj Bratislava - Staré mesto, Bratislavský kraj

270 000 €
Typ nehnuteľnosti: Byt
Plocha (M 2)
75
Izby
3

Popis

Pozývam Vás na obhliadku 3i bytu v širšom centre Bratislavy, v Starom Meste na Pražskej ulici. Byt má rozlohu 75 m2 a nachádza sa na 3 nadzemnom podlaží. Nehnuteľnosť pozostáva z 2 obytných miestností, obývačky, kuchyne, toalety, kúpeľne a balkónu. (Pozmery na pôdoryse sú orientačné).

K bytu prislúcha aj pivničná kobka. Kupujúci má možnosť zakúpiť aj garáž, ktorá je vzdialená na 5 minút chôdze od bytového domu.

Byt sa nachádza v pôvodnom stave. Skvelá dispozícia však ponúka veľa možností ako z neho urobiť pekný a priestranný domov. V byte sa nachádzajú aj pôvodné drevené parkety.

Celá nehnuteľnosť ako aj byť sú orientované na východnú a západnú svetovú stranu. Bytovka je zrekonštruovaná a má nový výťah. Nového majiteľa poteší záhrada a Kalvária za rohom.

Cena je stanovená na 300 tisíc EUR, vrátane garáže, provízie a všetkých právných služieb, ktoré zabezpečuje priamo advokát. Samozrejnosťou je zrýchlený vklad v cene.

Cena bez garáže je 270 tisíc EUR (prípadná dohoda)

Kontaktovať agenta

Erik Illéš

  Erik pracuje ako finančný analytik v bankovom sektore a pomôže Vám pri vybavovaní či sprostredkovaní výhodného úveru. Jeho hlavnou úlohou bude komunikácia, propagácia a inzerovanie nehnuteľnosti. Erik Vám bude nápomocný pri oceňovaní a vyjednávaní tej najlepšej ceny pri predaji/kúpe nehnuteľnosti.