Poschodový rodinný dom 30 minút od Bratislavy

136 900 €

Popis

I&K REALITY Vám ponúka na predaj dvojpodlažný a podpivničený rodinný dom v obci Nový Život, katastrálne územie Eliášovce. Zastavaná plocha domu je približne 100 m2, celková výmera pozemku predstavuje 580 m2.

Na prvom, vyvýšenom podlaží sa nachádza vstupná hala a chodba, z ktorej sa dostanete do obývacej miestnosti, kuchyne, na toaletu alebo do technickej miestnosti/špajze. Z chodby na prvom podlaží vedie murované schodisko na druhé nadzemné podlažie. Tu nájdete dve spálne, kúpeľnu s toaletou a tretiu pekne presvetlenú miestnosť s výhľadom na okolie, ktorú môže budúci majiteľ využívať ako pracovňu.

V zadnej časti domu sa nachádza drevená prístavba, ktorá slúži ako odkladací priestor, poprípade je využiteľná ako garáž. Vedľa domu sa nachádza voľne stojaca stavba so sedlovou strechou a prístreškom. Nový majiteľ ju môže využívať ako záhradný domček alebo v nej zriadiť hosťovskú izbu, či kuchynku.

Vo všeobecnosti ide o kvalitnú murovanú a udržiavanú stavbu, ktorá bola postavená v 60. rokoch. Dom je napojený na obecnú kanalizáciu, má vlastnú studňu a zavedený plyn.

Cena nehnuteľnosti aj s pozemkom je 136 900 EUR (vrátane realitného a právneho servisu).

Dom je bez akýchkoľvek tiarch a je kúpou voľný.

Kontaktovať agenta

Erik Illéš

  Erik pracuje ako finančný analytik v bankovom sektore a pomôže Vám pri vybavovaní či sprostredkovaní výhodného úveru. Jeho hlavnou úlohou bude komunikácia, propagácia a inzerovanie nehnuteľnosti. Erik Vám bude nápomocný pri oceňovaní a vyjednávaní tej najlepšej ceny pri predaji/kúpe nehnuteľnosti.