Ponúkame na predaj 2i byt v Novom meste – Riazanská ulica Bratislava - Nové Mesto, Bratislavský kraj

179 900 €
Typ nehnuteľnosti: Byt
Plocha (M 2)
54
Izby
2

Popis

I&K Reality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2i byt vo vyhľadávanej lokalite na Riazanskej ulici.

Byt má celkovú výmeru 54 m2 (vrátene dvoch loggii a latkovej pivnice). Nachádza sa na 4/6 poschodí. Celý byt je orientovaný na južnú svetovú stranu, čo mu dodáva dostatočnú svetlosť a vnáša do interiéru optimistickú atmosféru. Tú dopĺňa výhľad na široké okolie až po Malé Karpaty a Kamzík.

Dispozičné riešenie: Byt tvoria 2 obytné miestnosti, vstupná chodba a kúpeľňa so sprchovým kútom a s toaletou. Zo vstupnej chodby môžete vstúpiť do moderne zariadenej obývačky, ktorá je spojená s kuchyňou a s jedálenskou časťou. Druhá obytná miestnosť je spálňa, v ktorej sa nachádza posteľ, vstavaná skriňa a komoda. Z oboch obytných miestností môžete vyjsť na jednu z dvoch vzájomne prepojených loggii.
Pre lepšiu predstavu prikladáme link na virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=iSWX3g41rnE

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou približne pred 5 rokmi. V byte sú nové stierky, elektroinštalácia, vymenené podlahy a dlažba, zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovým kútom a s toaletou. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka vyrobenú na mieru a spotrebiče značky Electrolux (chladnička, umývačka riadu, elektrická rúra, varná doska, digestor a práčka). Byt sa predáva spolu so zariadením a s nábytkom, čo Vám ušetrí vstupné náklady pri kúpe nehnuteľnosti.

Panelový bytový dom je udržiavaný a v dobrom technickom stave. Dom bol kompletne zateplený a vo vchode je nový výťah. V okolí je bezproblémové parkovanie a zastávky MHD. Vo všeobecnosti ide o obľúbenú a bezpečnú lokalitu. Neďaleko sa nachádza obchodné centrum Vivo, prírodné kúpalisko Kuchajda, školské zariadenia a ostatná občianska vybavenosť.

Budúceho majiteľa potešia nízke mesačné náklady, ktoré sú vo výške 120 € pre 2 osoby (zálohové platby, elektrika, internet/TV).

Cena nehnuteľnosti je 179 900 EUR, vrátane sprostredkovateľského a právneho servisu, ktorý zabezpečuje advokát. V prípade záujmu Vám môžeme pomôcť s vybavením úveru na bývanie.

Tento byt môže byť Váš od 1.9.2021.

Kontaktovať agenta

Erik Illéš

  Erik pracuje ako finančný analytik v bankovom sektore a pomôže Vám pri vybavovaní či sprostredkovaní výhodného úveru. Jeho hlavnou úlohou bude komunikácia, propagácia a inzerovanie nehnuteľnosti. Erik Vám bude nápomocný pri oceňovaní a vyjednávaní tej najlepšej ceny pri predaji/kúpe nehnuteľnosti.