Kompletne zrekonštruovaný 2.5 izbový byt v Krasňanoch Bratislava - Rača, Bratislavský kraj

600 €
Prenajatý
Typ nehnuteľnosti: Byt
Izby
2

Popis

Ponúkame na prenájom 2.5 izbový byt vo výmere 57 m2 na druhom poschodí. Devízou tejto nehnuteľnosti je balkón vo výmere 2.40 m2 a menšia loggia (1.40 m2). Byt sa nachádza na Kadnárovej ulici v miestnej časti Rača, Krasňany.

Dispozícia bytu: vstupná chodba, oddelená kúpeľňa od toalety, kuchyňa, obývačka, dve samostatné a nepriechodné izby. Byt je napriek svojej podlahovej ploche veľmi vzdušný a vďaka dispozičnému riešeniu poskytuje dostatok súkromia pre dvoch ľudí.

Byt bol v minulosti majiteľmi kompletne zrekonštruovaný. Veľmi vkusne ho zariadili a tým mu dodali nezameniteľný pocit domova. Budúci nájomca bude mať k dispozícii zariadenú spálňu s manželskou posteľou, obývačku so sedacou súpravou, šatníkové skrine v chodbe a v spálni. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka so spotrebičmi (elektrická rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, práčka) a jedálenský stôl so stoličkami.

Lokalita je tichá a plná zelene. V blízkosti sa nachádza zastávka MHD, Lidl, Potraviny Kraj, fitness centrum, pošta a pekáreň. Cez leto Vás poteší neďaleké kúpalisko.

Byt je vhodný pre dve osoby. Majitelia preferujú nájomcov bez domácich miláčikov.

Buduci nájomca sa môže nasťahovať od 1.2.2022.

Cena predstavuje 600 €/mesiac vratane energii a internetu. Majiteľom sa platí depozit vo výške mesačného nájmu.

Realitnej kancelárii sa neplatí provízia za sprostredkovanie.

Kontaktovať agenta

Erik Illéš

  Erik pracuje ako finančný analytik v bankovom sektore a pomôže Vám pri vybavovaní či sprostredkovaní výhodného úveru. Jeho hlavnou úlohou bude komunikácia, propagácia a inzerovanie nehnuteľnosti. Erik Vám bude nápomocný pri oceňovaní a vyjednávaní tej najlepšej ceny pri predaji/kúpe nehnuteľnosti.