Dvojizbový byt na predaj – Karlová Ves Bratislava - Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj

175 000 €
Typ nehnuteľnosti: Byt
Izby
2

Popis

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt na Gabčíkovej ulici v Karlovej Vsi. Byt s celkovou rozlohou 53.5 m2 sa nachádza na 12/12 poschodí. Pozostáva z 2 obytných miestností, kuchynského kútu, kúpeľne, toalety, predsiene a šatníka. Byt je orientovaný na východnú svetovú stranu s nádherným výhľadom na okolie.

Dispozičné riešenie:
– obývacia miestnosť 19.61 m2
– spálňa 13.78 m2
– predsieň 5.57 m2
– šatník 3.58 m2
– kuchyňa 6.38 m2
– kúpeľňa 2.60 m2
– toaleta 0.9 m2
– pivnica 1.02 m2

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 5 rokmi. V byte sú nové elektrické rozvody, vymené podlahy a dlažba, zrekonštruovaná kúpeľňa s vaňou a toaleta. Kuchyňa obsahuje kuchynskú linku vyrobenú na mieru, chladničku značky Siemens, umývačku riadu, plynovú varnú dosku, el. rúru a mikrovlnku. Súčasťou ďalšieho vybavenia sú práčka značky LG a sušička značky Beko. Byt sa predáva spolu so zariadením a nábytkom v obývacej miestnosti a spálni (nočné stolíky, vstavaná skriňa Hilkovic a posteľ s výnimkou matraca).

Bytový dom je udržiavaný a v dobrom technickom stave. Dom bol kompletne zateplený v roku 2011, strecha prešla generálnou opravou v 2006. Výmena stupačiek sa konala v roku 2017. V dome sú dva osobné a jeden nákladný výťah.

Mesačné náklady na byt predstavujú 120 EUR (na 2 osoby) + 5 EUR plyn, 20 EUR elektrina a internet.

Lokalita:
– obľúbená časť Karlovej Vsi
– dobrá dostupnosť do centra 15-20 min s MHD
– školy, škôlky, obchody
– neďaleká prírodná a historická lokalita, hrad Devín, Devínska Kobyla, Grunty, Líčšie údolie

V prípade záujmu, existuje možnosť prenajať si parkovacie miesto v garáži (v budove oproti), mesačné náklady sú 75 EUR.

Tým pádom, že sa byt predáva zariadený, je vhodný ako investícia bez väčších dodatočných nákladov, alebo ako predmet osobného užívania. Byt je voľný od 1.6.2021

Virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=xrLvVuENA9F

Kontaktovať agenta

Erik Illéš

  Erik pracuje ako finančný analytik v bankovom sektore a pomôže Vám pri vybavovaní či sprostredkovaní výhodného úveru. Jeho hlavnou úlohou bude komunikácia, propagácia a inzerovanie nehnuteľnosti. Erik Vám bude nápomocný pri oceňovaní a vyjednávaní tej najlepšej ceny pri predaji/kúpe nehnuteľnosti.