Dvojizbový byt na predaj – Karlová Ves Bratislava - Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj

170 000 €
Typ nehnuteľnosti: Byt
Izby
2

Popis

I&K Reality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2i byt na Gabčíkovej ulici na začiatku Karlovej Vsi.

Byt má výmeru 53.5 m2 a nachádza sa na 12 poschodí. Je orientovaný na východnú svetovú stranu s nádherným výhľadom na Líčšie údolie. K bytu prislúcha pivnica o výmere 1 m2.

Dispozičné riešenie bytu je veľmi praktické tým, že denná časť bytu je oddelená od nočnej časti. Zo vstupnej chodby sa dostanete do priestrannej obývačky, ktorá je prepojená s osobitným kuchynským kútom, alebo do spálne, ktorej súčasťou je vstavaný šatník. Na stupnej chodbe sa taktiež nachádzajú vstupné dvere do kúpeľne, toaletu a do komory

Pre lepšiu predstavu prikladáme link na virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=xrLvVuENA9F

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 5 rokmi. V byte sú nové elektrické rozvody s vykonanou revíziou, vymené podlahy a dlažba, zrekonštruovaná kúpeľňa s vaňou a toaleta. Kuchyňa obsahuje kuchynskú linku vyrobenú na mieru, chladničku značky Siemens, umývačku riadu, plynovú varnú dosku, el. rúru, mikrovlnku a digestor (Elektrolux a Whirlpool). Súčasťou ďalšieho vybavenia bytu sú práčka značky LG a sušička značky Beko. Byt sa predáva spolu so zariadením a nábytkom v obývacej miestnosti a spálni (nočné stolíky, vstavaná skriňa Hilkovic a posteľ s výnimkou matraca).

Bytový dom je udržiavaný a v dobrom technickom stave. Dom bol kompletne zateplený v roku 2011, strecha prešla generálnou opravou v roku 2006. Výmena stupačiek sa konala v roku 2017. V dome sú dva osobné a jeden nákladný výťah.

Mesačné náklady na byt predstavujú 120 € (2 osoby) + 5 EUR plyn, 20 EUR elektrina a internet.

Cena nehnuteľnosti je 170 000 EUR.

Byt je kúpou voľný

Kontaktovať agenta

Erik Illéš

  Erik pracuje ako finančný analytik v bankovom sektore a pomôže Vám pri vybavovaní či sprostredkovaní výhodného úveru. Jeho hlavnou úlohou bude komunikácia, propagácia a inzerovanie nehnuteľnosti. Erik Vám bude nápomocný pri oceňovaní a vyjednávaní tej najlepšej ceny pri predaji/kúpe nehnuteľnosti.