1-izbový byt v Ružinove Bratislava - Ružinov, Bratislavský kraj

146 000 €
Predaný
Typ nehnuteľnosti: Byt
Izby
1

Popis

I&K Reality Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 1-izbový byt vo veľmi príjemnej lokalite na Zálužickej ulici, Ružinove.

Byt má celkovú výmeru 43 m2. Nachádza sa na 5/6 poschodí. Samotný byt je orientovaný na východnú svetovú stranu s výhľadom na zeleň a okolitý park.

Dispozičné riešenie: Byt tvorí 1 obytná miestnosť, kuchyňa, vstupná chodba a kúpeľňa s oddelenou toaletou. Celková dispozícia sa však dá veľmi efektívne upraviť presunutím kuchynskej linky do hlavnej izby, kedy vzniká pol izba, ktorá sa dá využiť ako spálňa. Tento byt má priestrannú predsieň, v ktorej sa nachádza roll-door a teda nový majiteľ bude mať zabezpečený dostatočný úložný priestor.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Aktuálny majiteľ vymenil podlahy, rozvodnú elektrickú skrinku, roll-door a kuchyňa.

Panelový bytový dom je udržiavaný a v dobrom technickom stave. Dom bol kompletne zateplený a vo vchode je nový výťah. V okolí je bezproblémové parkovanie a zastávky MHD. Vo všeobecnosti ide o obľúbenú a bezpečnú lokalitu. Neďaleko sa nachádzajú potraviny, reštaurácie, školské zariadenia a samozrejme jazero Štrkovec.

Budúceho majiteľa potešia nízke mesačné náklady, ktoré sú vo výške 95 € (zálohové platby).

Cena nehnuteľnosti je 146 000 EUR, vrátane sprostredkovateľského a právneho servisu, ktorý zabezpečuje advokát. V prípade záujmu Vám môžeme pomôcť s vybavením úveru na bývanie.

Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve a bez tiarch.

Tešime sa na Vás

Kontaktovať agenta

Erik Illéš

  Erik pracuje ako finančný analytik v bankovom sektore a pomôže Vám pri vybavovaní či sprostredkovaní výhodného úveru. Jeho hlavnou úlohou bude komunikácia, propagácia a inzerovanie nehnuteľnosti. Erik Vám bude nápomocný pri oceňovaní a vyjednávaní tej najlepšej ceny pri predaji/kúpe nehnuteľnosti.