Our team of agents are ready to help you reach your real estate goals by making your needs our number one priority. We recognize you have a choice when it comes to working with a real estate professional.

Peter Kováčik

Listings - 1 property

 

Peter pôsobí v oblasti poskytovania právnych služieb od roku 2013. Počas tohto obdobia sa venoval najmä právu nehnuteľností a problematike dobrovoľných dražieb. Peter Vám bude nápomocný pri vypracovaní a pripomienkovaní akejkoľvek zmluvnej dokumentácie.

Ako advokát Vám zabezpečí autorizáciu zmlúv a elektronický vklad do katastra nehnuteľností a tým pádom Vám odpadá povinnosť podpisovať zmluvy u notára. V spolupráci s Petrom vybavíte všetko v našej kancelárií na jednom mieste.

more details

Erik Illéš

Listings - 1 property

 

Erik pracuje ako finančný analytik v bankovom sektore a pomôže Vám pri vybavovaní či sprostredkovaní výhodného úveru. Jeho hlavnou úlohou bude komunikácia, propagácia a inzerovanie nehnuteľnosti. Erik Vám bude nápomocný pri oceňovaní a vyjednávaní tej najlepšej ceny pri predaji/kúpe nehnuteľnosti.

more details

Ladislav Kolozsi

Listings - 0 properties

 

Ladislav pôsobí od roku 2002 v ekonomickej, účtovnej a daňovej oblasti. Má skúsenosti s komplexným podnikateľským a finančným poradenstvom.

Ladislav Vám poradí najvýhodnejšiu formu nadobudnutia nehnuteľsnoti (kúpa na FO/firmu). Pri predaji nehnuteľsnoti s Vami odkonzultuje všetky daňovo-odvodové povinnosti súvisiace s predajom nehnuteľsnoti.

 

more details

Lisa Wemert

Managing Broker/Partner, e-PRO
Listings - 0 properties

Enthusiastic and efficient, Lisa Wemert comes to real estate with a reputation for providing outstanding customer service. Lisa has extensive personal experience in property investment and is equipped with first-hand knowledge of the needs of her sellers and buyers.

Lisa has strong knowledge of the local property market which allows her to provide reliable advice to her clients. Focused and proactive, sellers in particular will find that Rhonda is the kind of agent who happily involves them in every aspect…

more details

Christopher Pakulla

Realtor, West USA Realty
Listings - 0 properties

I’m an entrepreneur who loves to travel and splits time between New York and Los Angeles. Believer in the golden rule: Do unto others as you would have them do unto you. Favorite destinations include Cabo San Lucas, Costa Rica, Turks & Caicos…sunny beaches are ideal vacation spots We recognize you have a choice when it comes to working with a real estate professional. We look forward to earning your trust and helping you discover the smarter way to buy…

more details